KURUMSAL

 

Metan Teknoloji ve Mühendislik, sektörel proseste kalıcı sistem çözümleri getiren projeleri uygulayarak daha az enerjiyle yüksek verim sağlamada ülkemiz sektörlerini Avrupa’daki sektörlere eşdeğer hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla Avrupa’daki buhar ve ısı teknolojilerini ülkemize transfer etmekte ve bunun yanında mühendislik hizmetleri de sunmaktadır.

Proses problemlerini göz önünde bulundurarak çözümler üretip, doğru fizibilite ve kapsamlı proje uygulamaları yapmaktadır. 

Konusunda uzman Avrupalı firmalarla yapmış olduğu çözüm ortaklığı ülkemize buhar enerjisi ve ısı transferi alanında patenti METANTECH ‘e ait Kondenstopsuz Kapalı Buhar Çevrim Sistemi ve termokompresör uygulamalarını kazandırmıştır.

METANTECH endüstriyel ve konut tipi ısı pompası teknolojileri konusunda çalışmalarını tamamlamış olup çalışmaları pazara sunmuştur. 

Dürüstlük, güven ve ekip ruhu bilinciyle hareket ederek faaliyet gösterdiğimiz her yerde hizmet ve üründe sürekli müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Ulusal / Uluslararası standartlarda, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, yenilikçi ve ilkeli yaklaşımlarımızla alanında tercih edilen bir iş ortağı olmak.